piątek, 25 kwietnia 2014

…sama słodycz...

 Jeszcze parę lat temu na naszych weselnych przyjęciach prym wiodły wiejskie stoły obfitości, ale obecnie króluje moda na candy bar .  Słodkie stoły są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli na naszych stołach weselnych przez cały okres trwania wesela stoi zimna płyta ,  nasze stoły nie są wtedy zatłoczone.


www.twojasuknia.pl
Zamawiając wszelkie babeczki, muffinki , mini ciasteczka zginęłyby one w gąszczu  śledzików i sałatek na stołach głównych a dzięki specjalnie przygotowanemu miejscu  mają one swoje 5minut (bo tak szybko bywają zjadane)

                                                                 www.oldtools-woodworking.blogspot.com
    

      Słodkie stoły przykuwają uwagę wszystkich gości od najmłodszych do tych najstarszych łasuchów. W swojej dekoracji powinny posiadać elementy naszego motywu przewodniego.  
www.burnettsboards.com
www.dorotanowakowska.blogspot.com
www.blog.hwtm.com
www.etsy.com
www.sweetwedding.pl
www.wesele-w-saczu


Każde naczynie na słodkim stole ma znaczenie. W tych wysokich słoikach możemy schować wszelką małą słodycz.


Idealnie na takimi stołami  sprawdzają się kolorowe girlandy.  Dobrym rozwiązaniem jest również ustawienie na stole tak zwanych schodków , które możemy zrobić z kartonów opakowanych w kolorowy papier w odcieniach naszej dekoracji.  W ten sposób nasz stół stanie się przestrzenny i ładnie wyeksponuje to na czym nam zależy. 

www.perfectweddingzone.com


Pozdrawiam Olga0 komentarze:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

Napisz do nas wiadomość

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *