środa, 4 grudnia 2013

...jej Królewska Mość Zima...


        Każdej z nas marzy się ślub jak z bajki , ale tak nie wiele decyduje się na dobór daty właśnie w zimie. 
Dlaczego?

Boimy się mrozu , tego ze gościa będzie zimno , nieudanej pogody, sesji plenerowej otóż nic bardziej mylnego.Właśnie zima możemy stworzyć niepowtarzalny klimat iście bajeczny . majestatyczna zima sama tworzy nam aranżacje. Biel ma tysiące odcieni, złamana biel, biel kości słoniowej, ciepła biel, zimna, pasują do niej każde dodatkowe kolory niezwykle odnajduje się jako uzupełnienie odcieni kawy z mlekiem. Jako dopełnienie jednego dominującego koloru granat, soczysta zieleń zima to cala seria barw. Nie tylko barw jak i akcentów. 

Krystaliczna forma tej pory roku w aranżacji weselnej odnajduje się w koronkach od tych bielszych z najbielszych do tych vintage . Motyw przewodni koronki w zimie to cos w 100% romantycznego. Koronkę odnajdziemy już w zaproszeniach , powielając ja w późniejszych dekoracjach świeczników dodatków przy aranżacji stołu. Szlachetność koronki nikomu się nie znudzi , doceni je to młode pokolenie jak i to starsze. Królowa zima to jednak przede wszystkim sople sople lodu , mróz na szybach , forma kryształu. A Jak już kryształ to cos delikatnego, subtelnego . Zimowe wesele ubrane w kryształki . Każda z nas uwielbia jak cos migocze zwłaszcza w świetle świec. Malutkie kryształki w wiązance ślubnej bo te wstęgi kryształowe przy stolach. A wszystko lekkie i magiczne. Bo to właśnie zimowy ślub jest magiczny.
A już odnośnie szczegółów to korki z winna są niezastąpione w każdej propozycji , pasują do wszystkiego jeśli nie mamy pomysłu na winietki to właśnie ta propozycja zawsze nas uratuje. Do królowej bieli niezastąpione jest również  srebro bądź złoto ale pamiętajmy wybieramy albo to albo to . nigdy oba te kolory na raz. Spokojnie możemy w sreberko bądź złotko owinąć wiele akcesoriów które posłużą nam za wizytówki dla gości. Pamiętajmy ze ważny jest spokój w takich przygotowaniach wiec może warto zatrudnić kogoś do organizacji aranżacji ślubnej , dziś mamy szereg firm świadczących takie usługi a na pewno uratuje nam to serie wysokiego ciśnienia podczas przygotowań;) Przechodząc dalej do świeczników kilka propozycji od koronkowych do tych krystalicznych. Dekoracja stołu w zależności od kształtu okrągły czy tez podłużny zawsze środek najważniejszy pamiętajmy żeby nie przesadzić . Umiar zawsze nas uratuje ;) Sesja ślubna zima nada nam naturalnych rumieńców :D a te jak najbardziej mile widziane .
sneeuwwitje
http://www.christmaholic.nl/2013/10/04/trouwen-met-kerst-de-mooiste-winterse-bruiden-bruidsmeisjes/

Może warto zaczekać na śnieg, wyjechać do lasu , sesja na lodowisku mamy tyle możliwości. Od tych klasycznych zdjęć majestatycznych do tych zabawnych z kolorowym szalikiem zabawnym akcentem. Aby was przekonać do zimowej daty to taka złota myśl:  temperatura  będzie nam sprzyjać bo żaden z gości nie ucieknie na zewnątrz jak to często bywa, tylko zostanie w sali weselnej bawiąc się podczas naszego wyjątkowego wieczoru. 
I to wszystko właśnie zima! 


1 komentarz:

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

Napisz do nas wiadomość

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *