sobota, 9 listopada 2013

ślub w stylu jesiennym

Ślub jesienią ,dlaczego nie! Jesień przynosi nam bogata kolorystykę . W kolejnych postach przedstawimy każdą z nich. Na początek wszechogarniający pomarańcz i jego pochodne, a gdzie najlepiej odnaleźć  esencje tego kolory jak nie w dyni.
http://www.nataliefranke.com/W okresie września, października  oraz listopada dynia owocuje nam w przepych na  każdym  targu warzywnym  pokazując cała swoje rodzinkę od dyni cukrowej , brazylijskiej, carnival, i wielu innych. Wśród nich znajdziemy idealne małe okazy na winietki dla gości.
http://www.nataliefranke.com/

Jeśli chodzi o aranżacje stołów to pamiętajmy , że wszystko musi być z umiarem i smakiem . Wybierzmy więc jeden kolor jako naszą dominante i dobierzmy do niej kolory uzupełniające. W tym poście tematem przewodnim jest pomarańczowa królowa więc niżej kilka aranżacji na stół z jej obecnością.  Małe akcenty dyniowe mogą pojawiać się na całej sali weselnej w różnych odsłonach , będąc idealnym dodatkiem do zdjęć.


http://www.we-dwoje.pl/ http://islubne.pl/
Na szczęście nasza dynia ma wiele rozmiarów od tych malutkich po te ogromne .Każdy  z nich będzie wykorzystany nie martwmy się . Te duże możemy spokojnie potraktować jako lampiony , oczywiście nie takie jak na hallowenn . Wyrzeźbić  imiona czy też inicjały Państwa Młodych , datę ślubu .Takie dekoracje przydadzą się podczas sesji ślubnej. 
http://www.nataliefranke.com/
Podczas organizacji ślubu nie zapominajmy jakie bogactwo daje nam jesienna pora roku .
Jeśli kogoś nie przekonała Jej wysokość dynia zapraszam na kolejny  post z jesiennym akcentem .

Pozdrawiam Olga

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

Napisz do nas wiadomość

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *