sobota, 9 listopada 2013

Make-up by Bobbi BrownWedług światowej sławy wizażysty - Bobbi Brown, w dniu swojego ślubu powinnaś być sobą, ale sobą w najlepszym wydaniu! Znaczy to jedynie tyle, że musisz czuć się pięknie i komfortowo w swoim makijażu. Na swojej stronie internetowej Bobbi przedstawia kilka kroków do uzyskania bardzo kobiecego makijażu ślubnego. 

TWARZ: 

Lampa błyskowa podkreśla różowe odcienie skóry, trzeba więc ją stonować podkładem o żółtym odcieniu. Po nałożeniu podkładu i korektora użyj sypkiego pudru. Dzięki niemu utrzymają się one dłużej, a na zdjęciach skóra będzie ładna i matowa. Jeśli Twoja sukienka ma odkryty dekolt, użyj bronzera, aby wyrównać koloryt twarzy i szyi.POLICZKI:  

Efektowne policzki to połączenie dwóch odcieni różu: naturalnego odcienia w okolicy kości policzkowej i jaśniejszego na ich szczyty.

 


 USTA: 

Naturalne i blade odcienie wychodzą blado na zdjęciach, dlatego Bobbi proponuje wykorzystanie jaśniejszych odcieniu różu i śliwki. Żeby szminka utrzymała się dłużej na ustach obrysuj je najpierw konturówką.
OCZY:

 Wodoodporny eyeliner i tusz do rzęs to podstawa. Gdy powieki będą już umalowane, użyj rozświetlacza pod łukiem brwiowym i w kąciku wewnętrznym oka- to rozświetli spojrzenie.
Oto kilka makijaży proponowanych przez Bobbi Brown: 


W sieci można znaleźć tak zwane FACE CHARTS, czyli wyrysowanie i wcześniejsze zaplanowanie makijażu. Dzięki nim, możesz dowiedzieć się jakich kosmetyków używają najlepsi wizażyści na świecie.A Was przekonują propozycje ślubne Bobbi? Mnie bardzo! 

Buziaki, Martyna.


Polecam strony, dzięki którym powstał post:
www.bobbibrowncosmetics.com
everythingbobbi.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

Napisz do nas wiadomość

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *