sobota, 16 listopada 2013

Ślubne wrzosowiskoKolejną odsłoną jesiennych inspiracji ślubnych jest wrzos. Dziś możemy doszukać się różnej kolorystki wrzosu , ale ta jego klasyczna forma odcieni bieli, fioletu jest tą romantyczną.  Wykorzystując wrzos do naszych dekoracji,  powielmy jego motyw również w naszej sesji ślubnej. Idealną lokalizacją ,będą piękne polskie wrzosowiska. W tym momencie potrzebujemy tylko ładnej pogodny do osiągnięcia cudownego romantycznego klimatu. 

http://www.agawphotography.com/

http://sarahkatephoto.com
Wrzos  jest dość obfitą rośliną , spokojnie jedna jego sztuka zapełni nam pojedyncze doniczki na dekoracje, jest to również dość ekonomiczną formą aranżacji;)

http://www.pinterest.com/luciusek/v%C5%99esheather/
W wizytówkach dla gości możemy użyć pojedynczych gałązek wrzosu, bądź też zastąpić je lawendą , będzie formą pamiątki dla naszych gości przydając się w każdej szafie;) Nasz główny bohater komponuje się idealnie z naturalnymi materiałami. Łatwo łączyć go z sznurkami lnianymi czy też kawałkami materiału z lnu. Może nam to posłużyć to zrobienia girlandy.

http://www.pinterest.com/luciusek/v%C5%99esheather/

 Drugą wersją połączenia samej kolorystyki wrzosu jest jego uzupełnienie zielenią. Niech nasz fiolet dominuje nad tą zielenią. Umieścimy ją w małych akcentach np. tasiemkach. 

https://www.facebook.com/agnieszkasieminskaphotography
 Pozdrawiam, Olga

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

Napisz do nas wiadomość

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *